Poskytované služby

Rádi Vám pomůžeme. Vyberte si jaký typ služby potřebujete a kontaktujte nás

poradenstvi

Odborné poradenství

S jakýmkoliv problémem potřebujte poradit, rádi Vám zdarma poskytneme konzultaci.

  1. Kuchyně
  2. Obývací stěny
  3. Ložnice 
 grafický návrh zdarma

Zaměření

Abyste si mohli bez obav a v klidu naplánovat kuchyňskou linku, přijedeme k Vám zaměřit prostor pro ni určený. Zaměříme stávající instalace (voda, elektřina, plyn), zdi a vše potřebné pro plánování kuchyně. Popřípadě k již naplánované kuchyňské lince zakreslíme do prostoru, který se buduje, kde se mají plánované instalace vytvořit. Tato služba je na vyžádání a je zpoplatněna formou zálohy na kuchyňskou linku.

grafický návrh zdarma

Grafický návrh zdarma

V našich studiích Vám na počkání nebo dle dohody zpracujeme návrh na kuchyňskou linku v 3D grafickém programu včetně cenové nabídky na vytvořenou sestavu.
Pro grafický návrh je nutné doložit podrobné nákresy a zaměření. Je dobré si promyslet, jaký typ kuchyně by se Vám líbil, popřípadě jaké spotřebiče chcete do sestavy zakomponovat. Také byste měli mít promyšleno, jakou finanční částku zamýšlíte do kuchyně investovat.
Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi. Preferujeme zákazníkovu osobní účast při zpracování návrhu, abychom připravili řešení kuchyně šité na míru představám a přáním každého z Vás. Poradce zhodnotí Vaše nároky, možnosti a požadavky a navrhne možné řešení.

předmontážní příprava

Předmontážní příprava

Nemáte stavební firmu či řemeslníka, který by Vám provedl stavební úpravy před montáží kuchyňské linky?
Zprostředkujeme Vám prověřenou firmu, která provede úpravy prostoru (vodu, elektriku, obklady apod.) dle námi zpracovaných návrhů pro kuchyňskou sestavu.

doprava

Doprava

Zbavte se starostí s dopravou a vynáškou zboží. Využijte naší dopravu včetně vynášky na místo určení.
Zboží je převáženo autem určeném k přepravě nábytku. Řidiči dbají na bezpečnou manipulaci se zbožím a nesou odpovědnost za jeho bezproblémové doručení.
Zboží bude dodáno v termínu, který Vám bude vyhovovat, čímž Vám ušetříme čas a starosti.

montáž zdarma

Montáž

Montáž kuchyňské linky a nábytku svěřte do rukou odborníků. Standardní montáž u nás zakoupené plánované kuchyně je zdarma.

Montáž sektorových kuchyní z výrobní řady MINIMAX a  SMILE je služba placená.

možnost připojení

Kuchyňské doplňky

Rádi bychom Váš nákup kuchyně dovedli k Vaší naprosté spokojenosti, a proto nabízíme také velké množství kuchyňských doplňků (dřezy, baterie, odpadkové koše, osvětlení, organizéry do zásuvek, závěsný program, police apod.) a širokou škálu značek vestavných spotřebičů, které jsou nedílnou součástí každé moderní plánované kuchyně.

Likvidace staré kuchyně

Likvidace staré kuchyně

Zajištění demontáže a likvidace staré kuchyně.

Při zakoupení nové kuchyňské linky Vám za paušální poplatek + dopravné demontujeme a odvezeme Vaši starou kuchyňskou linku.

odvoz odpadu

Odvoz odpadu

Zákazníci, kteří využijí naši montáž a dopravu, mohou využít i službu likvidaci odpadu.

Tato služba se vztahuje pouze pro zákazníky s naší dopravou a naší montáží.

Jedná se o placenou službu.