Kuchyně a kuchyňské linky

– největší kuchyňské studio

  • 700 m2 výstavní plochy
  • Více než 60 vystavených kuchyní
  • Obývací sestavy
  • Apartmánové sestavy
  • Grafický návrh kuchyně zdarma
  • Kuchyňské linky dle Vašich požadavků
  • Kuchyně - vestavné kuchyňské spotřebiče několika značek
  • Základní montáž kuchyně zdarma u kuchyní nad 15.000Kč

Dušek Kuchyně je kuchyňské studio sídlící ve městě Brandýs nad Labem. Firma Sklady Dušek vznikla v roce 1992 jako významný prodejce kuchyňského nábytku a kuchyňských linek. V roce 2005 získalo studio moderní podobu vybudovaním nové prodejny, kde vystavujeme kuchyňské linky a nábytek od významného prodejce nábytku Decodom Topoľčany.
Na ploše přes 700 m² nabízí naše kuchyňské studio více než 70 kuchyňských sestav včetně kuchyňských doplňků. V současné době je trend propojení kuchyňského a obytného prostoru jako jeden celek. V nabídce našeho studia najdete i obývací sestavy, předsíňové stěny, popř. i komody z materiálů použitých na kuchyňských linkách. Vystavené kuchyně jsou určeny pro inspiraci zákazníkům - kuchyňské sestavy lze měnit. Výběr designů předních ploch, korpusů, pracovních desek a doplňků lze vzájemně kombinovat dle přání a rozměrových možností každého zákazníka.
Samožřejmě nás můžete navštívit také na našich ostatních provozovnách a to v Praze : OC Modřany a v OZ Čestlicích.

Na naších prodejnách Vám na počkání vytvoříme zdarma grafický návrh Vaší kuchyně dle Vašich dispozic a výběru kuchyně.

Součástí areálu jsou také sklady o ploše cca 6.000 m², kde jsou jednotlivé komponenty vybraných kuchyní skladovány. Odtud je zásobováno několik obchodů prodávajících kuchyně v Čechách. Lze říci, že v některých případech si přijdete kuchyně prohlédnout a můžete odjet i s naloženou kuchyňskou linkou (Platí pouze pro Brandýs nad Labem). Na prodejně si můžete objednat i odbornou montáž vybrané kuchyně včetně dopravy.

Sortiment kuchyní je neustále doplňován, aktualizace katalogu kuchyňských linek a obývacích sestav je Vám k dispozici i na našich stránkách.

Decodom Topoľčany je významný výrobce nábytku na Slovensku s dlouholetou historii. Od roku 1958 zde vyrostl státní podnik „MIER“, který patřil k největším výrobcům nábytku v tehdejším Československu. V roce 1999 přešel tento podnik do soukromých rukou pod názvem Decodom. Firma Dušek spolupracuje s tímto výrobcem od roku 1993.1Výroba nabízí:

Plánované kuchyňské linky na míru

Sektorové kuchyně MINIMAX, SMILE a HOME

Obývací sestavy

Ložnice

Univerzální nábytek