Kuchyně Home - novinka!

Třídit podle:

Kuchyně HOME jsou určeny pro ty, kteří hledají moderní a funkční kuchyni, která se dokonale přizpůsobí jejich potřebám a preferencím. S naším kuchyňským řešením HOME vám umožníme vytvořit si svůj vlastní design, který dokonale zapadne do vašeho bydlení a životního stylu.

Jsme přesvědčeni, že kuchyně není jen místem přípravy jídla, ale také místem setkávání a rodinného života. Proto se v našich kuchyních HOME snažíme kombinovat praktičnost a designové prvky, které vytvářejí příjemnou atmosféru a pohodlí.

HOME 

Sledujeme aktuální trendy a sortiment kuchyní HOME nabízí 3 různé velikosti horních skříněk na výšku s rozšířenou hloubkou, která je kompatibilní se spoustou odsavačů par na trhu. Kuchyně HOME jsou dostupné s kovovými zásuvkami Strongbox, rektifikovatelnými nožičkami a horní nízké skříňky s výklopným pístovým otevíráním. Všechny skříňky mají závěsy s tlumením pro snadnou manipulaci. Kuchyně HOME, tak jako všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Můžete si být jisti, že vaše kuchyně bude vypadat krásně a bude sloužit po mnoho let.

HOME


1