blog a novinky


Již přes dva roky jsme se Dobrým andělem
Rozhodli jsme se podporovat dobrou věc!

Stali jsme se Dobrým andělem a podporujeme projekt na pomoc rodinám v jejich tíživé finanční situaci, do které se dostaly vlivem zákeřného onemocnění.

Stát se Dobrým andělem můžete i vy!

Dobrý_anděl_2roky  


kuchařka ukrytá v troubě

Bosch-kuchařka

Představte si, že by vám vaše kamarádka nebo známý řekl, že ačkoli neumí vůbec vařit a nemá doma ani jednu kuchařskou knihu, přesto si každý den vaří jednu kuchařskou lahůdku za druhou. A dokonce i peče. Zřejmě byste se hned zeptali na to, jak je to možné?

Odpověď by zněla asi takto: „Mám doma sbírku receptů zabudovanou přímo v troubě.“ Trochu šokující zjištění, co říkáte? Pokud se ale dobře zamyslíte, vzpomenete si určitě na okamžik, kdy jste doma prohledávali svou starou sbírku receptů po babičce nebo hromadu všemožných kuchařek a hledali jste informace o správné teplotě nebo době přípravy toho či onoho jídla.

Taková situace se už ale nemusí opakovat. Trouby s funkcí automatického nastavení Bosch Assist udělají vše potřebné za vás. Stačí pouze na ovládacím panelu v přehledném menu zvolit požadovaný pokrm a trouba nastaví ideální režim ohřevu, teplotu a čas přípravy. Zcela automaticky. Nemusíte si pak lámat hlavu s tím, zda se jídlo správně uvaří či upeče, jestli bude dobře „prodělané“ nebo se nespálí.

Správná teplota je základem úspěchu. A protože horko a horko jsou dva různé pojmy, nabízejí trouby Serie 8 až 15 druhů ohřevu, například 4D horký vzduch, horký vzduch Eco nebo sušení. Vše pod drobnohledem automatiky. Na vás už zbyde jen finální kontrola a závěrečné ochutnávání.


Mezinárodní výstava EUROCUCINA MILANO 2016

V Italském Miláně proběhl již 55.ročník mezinárodního veletrhu nábytku a designu, který proběhl v polovině dubna, kde jsme samozřejmě nemohli chybět. Veletrh Eurocucina nás v mnohém inspiroval novými trendy a technologiemi "moderní" kuchyně. Ukázal nám, že i kuchyně rustikálního stylu mají své místo na trhu vedle moderních hladkýchy kuchyní většinou bíle barvy. Pokochat se můžete ve fotogalerii.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -LASEROVÁ TECHNOLOGIE   

Hlavní výhodou laserového opracování hran je vysoká úroveň povrchové úpravy, která je odolná před poškozením a tvoří nezaměnitelný design.

Výsledkem laserového opracování je bezvadný spoj, který kromě vysoké designové hodnoty, přináší i praktický význam. Spoj je vodotěsný, kompaktní, odolný vůči teplu a proto mu nehrozí odlepení ani při umístění v blízkosti elektrospotřebičů nebo tepelných zdrojů.

Tuto technologii budeme používat u nových lakovaných kuchyní IRIS a TILIA.

 
laser_600x400


Fotoreport z výstavy Stavitel 2016

Přinášíme Vám fotoreport z výstavy Stavitel 2016. Všem těm, kteří se zúčastnili, děkujeme.
Výherce soutěže, o dřez firmy BLANCO, pro nás vylosovala jedna z kolemjdoucích návštěvnic výstavy :-)

Novým majitelem dřezu BLANCO SONA 45S se stává p. VÁCLAV ŘEHÁK. GRATULUJEME!

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -

Image 14 -

Image 15 -


Láska prochází žaludkem. Začněte výběrem kuchyně

V kuchyni trávíme mnoho času. Vznikají zde nejrůznější pokrmy, nad kterými se schází celá rodina a vypráví si, jak se celý den měla. Kuchyně je pro mnohé nejdůležitější místností v domě. Měli byste tedy jejímu výběru věnovat velkou pozornost, abyste se zde cítili vždy příjemně.

Apartman_Ester_Blog

Kuchyň by měla zapadat do vašeho vkusu i celého stylu domu, zvlášť, když je součástí obývacího pokoje. Především ale musí být praktická, aby se vám zde dobře vařilo. Vše by mělo být po ruce a s dostatečným množstvím úložných prostorů.

Více se dozvíte zde.   


Představujeme Vám nové trouby Bosch 8.série

Video prezentace produktů 8.série naleznete zde:

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -